LFT DiaTec XF Spin MH 210 30-60gr.
€ 67,50
De LFT DiaTec XF serie is gemaakt voor en door kunstaasvissers. De blank is gemaakt van topkwaliteit carbon met een hoge herstelcapaciteit. Hierdoor zijn de hengels “snel” wat resulteert in verder en preciezere worpen én een extreem gevoelige hengel. Iedere aanbeet wordt feilloos doorgegeven maar ook ieder hobbeltje en bobbeltje kan makkelijk gevoeld worden. En dat heeft bij bepaalde visserijen zeker zijn voordeel. Daarnaast hebben de hengels meer dan voldoende body om de vis te drillen.
De hengel is sober afgebouwd met subtiele blauwe details. De reel/molenhouder is zo gepositioneerd dat er goed contact met de blank is en zodoende een nog beter gevoel. De K-style geleideogen zijn superlicht en zorgen ervoor dat er de lijn optimaal geleid wordt.
De spin MH is 2.10m medium en is een pittige spinhengel waarmee prima wat groter kunstaas en kleine / medium jerkbaits gevist kunnen worden.
| Merk | LFT |
| Uitvoering | 2,10m |
| Lengte (m) | 2.10 |
| Werpgewicht (g) | 30-60 |
| Aantal Delen | 2 |
| Aantal ogen | 8 |
| Handvat | EVA |
| Aanbevolen molenmaat | 3000-4000 |
| EAN | 8718992037578 |